Solmaz Metal

“Yüksek Performanslı , Yenilikçi Uzun Ömürlü Ikincil Cephe Çözümleri”

Solmaz Metal

Solmaz Metal

2008 yılından bugüne, Solmaz Metal markasıyla elde ettiğimiz sektörel gücümüzü; engin bilgi birikimimiz ve kararlılığımızla harmanlıyor, uzun yıllardır ülkemizin ve dünyanın vizyoner inşaat projelerinde gururla yer alıyoruz.

Kurucumuz Soner SOLMAZ’ın «Üretimde sürdürülebilir kalite» prensibini esas alarak modern teknoloji altyapımız ve deneyimli uzman kadromuz aracılığıyla yüksek performanslı ve uzun ömürlü ikincil cephe sistemleri üretiyoruz. Üretim süreçlerinde kullandığımız bakır, paslanmaz bronz, pirinç, corten ve titanyum çinko gibi materyallerden, en yüksek kalite standartlarında üretim gerçekleştiriyoruz.

Sektörümüzde Türkiye’nin önde gelen tasarımcı ve imalatçı firmalarından biri olma misyonuyla, her ölçekten proje için detaylandırma, çözüm ve maliyet avantajları sunuyoruz.

ÜRÜNLERİMİZ

Ürünlerimize hızlıca ulaşın.

Mesh

Dekoratif formuyla mimari ve endüstriyel alanlarda sıkça tercih edilen mesh paneller, Solmaz Metal kalitesiyle dayanıklılığı estetikle buluşturuyor, yapıları göz alıcı sanat eserlerine dönüştürüyor.

Perfore

Metal levha üzerine çeşitli büyüklüklerdeki geometrik şekillerde zımba yardımıyla delik açılması işlemine perfore adı verilir. Levhanın baş ve sonu ile yanlarında ve levha içinde delinmemiş yüzeyler bırakılabilir.

Asmatavan

Şıklığı kadar fonksiyonelliği ile de modern yapıların önde gelen dekorasyon ögelerinden asma tavan, Solmaz Metal'in güçlü tasarım ve üretim altyapısıyla mekânlara sıra dışı bir görünüm katıyor.

Lazer Kesim

Metal levhalara istenilen desen ve motifler rahatlıkla işlenebildiği lazer kesim uygulamaları, cephe ve iç mekânlara şıklık katıyor.

Ankraj ve Yürüme Yolu

Cephe panellerinin montajı için gerekli montaj elemanlarının imalatları ve panel cephe ankrajları Solmaz Metal'in CNC kesim makineleri yardımıyla şekillendirilir.

GÖRÜŞLER

Müşterilerimiz Solmaz Metal hakkında neler düşünüyor

İsmail Tozman

Tasarımları zamanın ötesinde, ürün kalitesi zirvede, metale sanat ve zarafet katan Solmaz Metal sektörünün yıldızı. Başarılar daim olsun...

Berkay Nizam

Vizyonu, hizmeti ve ürün kalitesiyle sektörün lideri olarak gördüğümüz Solmaz Metal'le çalışmak büyük bir zevk.

© Copyright 2019 / Solmaz Metal
Yukarı Çık
© 2019 Copyright Solmaz Metal | Tüm Hakları Saklıdır.