Park Inn Radisson Blue

İkincil cephede, birinci kalite.

Proje Detayları

Yapım Tarihi:2016
Yapım Süresi:20 Gün
Proje Konumu: Odabaşı
Proje Tasarımcısı:
Proje Hakkında Genel Bilgi: 200 m² multi perfore 200 m² mesh panel kaplama
Proje Hakkında Detay: Yangın kaçış merdivenlerinin cephe kaplamaları
Kullanılan Materyaller: Alüminyum levha ve profillerden oluşan paneller kullanılmıştır.
Kullanılan Alanlar: Cephe

Park Inn Radisson Istanbul Airport, Odayeri, 97 renkli dekore edilmiş odasıyla misafirlerine konforlu bir konaklama imkanı sunuyor. Modern dizayn edilmiş odalarda hızlı kablosuz internet, özel ayarlanabilir klima, 43-inc Led akıllı televizyon bulunuyor. İster odanızda ister avluda, doğa ile iç içe olmanın tadını çıkarın.
 
İstanbul’da kaldığınız süre boyunca yerel ve uluslararası lezzetlerimizi doğa manzarasına karşı Garden Restoran’da deneyimleyin. Tüm gün hizmet veren restoranda taze ve yerel ürünlerle hazırlanan yemeğin ve misafirleri büyüleme tutkusuyla sunulan servisin tadını çıkarın. Güne Park Inn by Radisson imzası taşıyan kahvaltı büfesi ile başlayan Garden Restaurant, günün ilerleyen saatlerinde Türk ve dünya mutfağını harmanlayarak misafirlerine eşsiz lezzetler sunuyor. Misafirperver atmosferi ile bölgeye yeni soluk getiren Lobby Lounge’da, bir kadeh şarap veya serinletici ve yaratıcı kokteylleri deneyimleyin.
 
Park Inn by Radisson’un Smart Meetings & Events konsepti ile geliştirilen etkinlikleriniz, baştan sonra özenli ve akılda kalıcı bir deneyim sunuyor. Son teknoloji ile donatılmış 4 toplantı salonundan birine rezervasyon yaptırın, etkili toplantıları garantileyin. 90 kişiye kadar ağırlama kapasitesi bulunan salonlar, ücretsiz yüksek hızda kablosuz internet,  fax ve fotokopi ekipmanları sağlıyor.

Solmaz Metal Park Inn Radisson için yaptığı ankaraj yürüme yolu, lazer kesim, mesh projesi.

© Copyright 2019 / Solmaz Metal
Yukarı Çık
© 2019 Copyright Solmaz Metal | Tüm Hakları Saklıdır.