Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

 Kullanım Koşulları

Solmaz Metal’e Hoşgeldiniz (daha sonra “Web Sitesi” veya “Site”). Bu Web Sitesini taramaya ve kullanmaya devam ederseniz, bu Privay Politikasının içeriğini koşulsuz olarak kabul etmiş olursunuz. Bu Gizlilik Politikası ‘nın herhangi bir bölümüne katılmıyorsanız, lütfen Web Sitemizi kullanmayın.

Lütfen bu Web Sitesini kullanmadan önce bu Gizlilik Politikasını dikkatlice okuyunuz.

Bu Gizlilik Politikası Solmaz Metal Limited Şirketi ve bağlı kuruluşları (topluca “SS”, “Solmaz Metal” veya “bize” veya “biz”) adresinde bulunan Web Sitesi aracılığıyla topladığımız bilgileri açıklar www.solmazmetal.com.tr ve biz bu nasıl kullandığımız bilgi.

Bu Gizlilik Politikası değişikliğe tabi olabilir, her bir bölümün bölümleri yalnızca Solmaz Metal tarafından herhangi bir zamanda değiştirilebilir, değiştirilebilir, eklenebilir veya kaldırılabilir. Değişiklikler Web sitesinde ilan edilecektir.

 

Şirket Bilgisi

 

Bu Web Sitesi, İstanbul’da bulunan Solmaz Metal Limited Şirketi’ne aittir, tescil ve bakımını yapmaktadır. Genel merkezimizin yasal adresi aşağıdaki gibidir:

Solmaz Metal Limited Şirketi

Ataşehir Ferhat Paşa Mahallesi,

51. Sokak No:3, Dudullu OSB 34888

Ataşehir / İstanbul

solmaz@solmazmetal.com.tr


Telefon: (0216) 661 66 67

Telif Hakkı Bildirimi

Solmaz Metal Ltd. Şti. Bu Web Sitesinde yer alan tüm haklara, unvanlara ve ilgilere sahiptir.

Solmaz Metal korunan bir markadır.

 

Yasal Uyarı

 

Bu Web sitesi ve bu Web sitesinde gösterilen tüm bilgiler, üçüncü şahıs haklarının ihlal edilmemesi garantisi de dahil olmak üzere, açık veya zımni herhangi bir garanti verilmeksizin “olduğu gibi” sağlanmaktadır. Her ne kadar Solmaz Metal Limited Şirketi, bu Web sitesinde gösterilen bilgilerin doğru ve eksiksiz olmasını sağlamak ve düzenli aralıklarla güncellemek için her türlü makul özen göstermesine rağmen, Solmaz Metal Limited Şirketi, eksiksizliği, doğruluğu konusunda hiçbir beyanda bulunmaz, garanti vermez veya güvence vermez, bu bilgilerin yeterliliği, güvenilirliği veya güncelliği.

Her ne kadar bu Web Sitesinde yer alan tüm bilgilerin hazırlanmasında özen göstermiş olsak da, bilgilere güvenilmesi kullanıcının sorumluluğundadır. Durumlarınızla ilgili olarak her zaman profesyonel tavsiyelerde bulunmalısınız. Hiçbir koşulda, Solmaz Metal Ltd. Şti., Yetkilileri, temsilcileri, çalışanları veya acenteleri, erişiminiz veya Web sitesine erişiminiz veya güvendiğinizden kaynaklanan herhangi bir zarar, kayıp, hak talebi veya yaralanmalardan sorumlu tutulamaz. Bilgisayar donanımına, yazılıma veya verilere bulaşabilecek virüsler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, Web Sitesinde sağlanan herhangi bir bilgi üzerinde.

Bu iletim, gizli tasarım ve Solmaz Metal  Limited Şirketi’ne ait diğer bilgileri içerebilir. Bu tür bilgileri kopyalamamalı, dağıtmamalı, kullanmamalı, satmamalı veya kiralamamalı veya Solmaz Metal  Ltd. Şti.’nin tasarım ve fikri mülkiyet haklarını hiçbir şekilde ihlal etmemelisiniz. Solmaz Metal  Limited Şirketi veya çalışanlarının e-posta ile iletişimi, Solmaz Metal  Limited Şirketi’nin sunduğu hizmetler ile bağlantılı iletişim ile sınırlandırılması amaçlanmıştır. Solmaz Metal Limited Şirketi, sağladığı hizmetlere bağlı olmayan iletişim için sorumluluk kabul etmemektedir. Bilgisayar virüsleri, e-posta iletişimi yoluyla bilgisayar sisteminize bulaşabilir veya indirilebilir. Bilgisayar virüslerinin bu şekilde bulaşmasını önlemek için gerekli herhangi bir işlemi yapmak alıcının sorumluluğundadır. Buna göre, Solmaz Metal Limited Şirketi, doğrudan veya dolaylı olarak bilgisayar virüslerinin bu şekilde bulaşmasından kaynaklanan tüm sorumlulukları red eder.

Gizlilik Politikası

 

Solmaz Metal Limited Şirketi, web sitelerinde toplanan kişisel bilgilerin sorumlu bir şekilde kullanılmasının iş hedefleri ve itibarı için kritik önem taşıdığına inanmaktadır. Gizliliğe olan bağlılığımızın bir parçası olarak, bu Çevrimiçi Gizlilik Politikasını kabul ettik.

Bize kişisel bilgilerinizi verdiğinizde, bu gizlilik politikasına uygun olarak toplanmasını ve kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Gizlilik politikamızı istediğiniz zaman size bildirmeden değiştirebiliriz, bu nedenle lütfen Web Sitemizi her ziyaretinizde kontrol edin.

Bu Web sitesi, daha fazla bilgi sağlamadaki rahatlığınız için sağlanan diğer web sitelerine bağlantılar içerebilir. Bu çevrimiçi gizlilik bildirimi, yalnızca Solmaz Metal Ltd. Şti. Tarafından işletilen bu Web Sitesi (www.solmazmetal.com.tr) üzerinden toplanan kişisel bilgiler ve Solmaz Bağlantılı web sitelerinin içeriğinden sorumlu değiliz.

Kişisel Verilerin Gizliliği ve Güvenliği

 

Solmaz Metal Limited Şirketi, kişisel olarak tanımlanabilir bilgilerinizi kayıp, kötüye kullanım, değişiklik veya kasıtsız imhalardan korumak için teknolojik ve operasyonel güvenlik politika ve prosedürlerine sahiptir. Verilere erişimi olan personelimiz, bu bilgilerin gizliliğini korumak için eğitilmiştir.

İşimizi, taleplerinizi yerine getirmek veya yasalar veya diğer yasal işlemlerin gerektirdiği durumlar dışında, kişisel bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmayız. Kişisel bilgilerinizi asla üçüncü kişilere satmayız.

İş Başvuru Formu kullanılarak gönderdiğiniz veriler bize HTTP üzerinden, başvurunuzu ve ekli dosyaları içeren e-posta ile gönderilecektir. Veriler özgeçmişiniz, portföyünüz ve teminat mektubunuzla birlikte uygulama veritabanımızda saklanacaktır. Uygulama veri tabanı, Solmaz Metal Ltd. Şti. Tarafından yönetilmektedir.

Adınız, adresiniz, eğitim bilgileriniz gibi kişisel bilgileriniz, başvurunuzu değerlendirmek için Solmaz Metal İnsan Kaynakları Ekibi tarafından kullanılacaktır. Uygun bir konum bulmak için verileriniz Solmaz Metal  Ltd. Şti. Bünyesindeki diğer bölümlere ve şirketlere aktarılabilir. Bu, Solmaz Metal Limited Şirketi’nin dünya çapındaki tüm ofislerini içerir. Solmaz Metal Ltd. Verilere Solmaz Metal Yöneticisi tarafından da erişilebilecektir.

Kişisel bilgilerinizi Solmaz Metal Ticaret Limited Şirketi’ne göndererek, sağladığınız bilgilerin güncel ve doğru olduğunu ve bu bilgileri Müşteri Hizmetleri ile bağlantılı olarak kullanılmak üzere Solmaz Metal Limited Şirketi’ne ifşa etme hakkına sahip olduğunuzu onaylarsınız. işe alımla ilgili faaliyetler. Solmaz Metal Limited Şirketi’nin, adayların Web Sitesi üzerinden gönderilen kişisel verilerinin doğruluğunu doğrulamadığını lütfen unutmayın.

Veritabanımızda depolanan verilerinizle ilgili bilgiler yalnızca kimliğinizin yeterli bir şekilde kanıtlanması durumunda sağlanacaktır. Ne yazık ki, hiçbir veri depolama sistemi veya İnternet üzerinden veri aktarma sisteminin% 100 güvenli olduğu garanti edilemez. Sonuç olarak, sunucularımızın güvenliğini, Bilgisayarınızla sunucularımız arasında Kişisel Olarak Tanımlanabilir Bilgilerin aktarılma yöntemini veya bize veya Site aracılığıyla veya Site ile bağlantılı olarak üçüncü taraflara verilen Kişisel Olarak Tanımlanabilir Bilgileri garanti edemeyiz. Sitemize olan bağlantınızın artık güvende olmadığını düşünüyorsanız, lütfen en kısa sürede bizi bilgilendirin.

Kişisel verileriniz sadece başvuru amacıyla saklanacak ve işlenecektir ve uygun bir pozisyon bulunmazsa, önceden haber verilmeksizin silinebilir.

Sorularınız, güncellemeleriniz, başvuru verilerinizin ve belgelerinizin düzeltilmesi için lütfen solmaz@solmazmetal.com.tr 

Solmaz Metal Limited Şirketi

Ataşehir Ferhat Paşa Mahallesi,

51. Sokak No:3, Dudullu OSB 34888

Ataşehir / İstanbul

solmaz@solmazmetal.com.tr

Telefon: (0216) 661 66 67

Solmaz Metal Limited Şirketi
Soner SOLMAZ / GENEL MÜDÜR 

© 2019 Copyright Solmaz Metal | Tüm Hakları Saklıdır.