Borusan Otomotiv Mesh Panelleri

Yüksek Performanslı ve Uzun Ömürlü İkincil Cephe Sistemleri 

Proje Detayları

Yapım Tarihi: 2017
Yapım Süresi: 15 gün
Proje Konumu: Sultanbeyli
Proje Tasarımcısı: ERA Mimarlık
Proje Hakkında Genel Bilgi: 500 m² mesh panel kaplaması
Kullanılan Materyaller: Alüminyum levha ve profillerden oluşan paneller kullanılmıştır.
Kullanılan Alanlar: Otopark cepheleri

Borusan Otomotiv Samandıra Tesisi Projesi, 13.000 m2 arsa alanı üzerinde 4 kat bodrum, zemin kat ve 4 kat satış ve servis alanlarından oluşmaktadır. Yapının toplam alanı 56.000 m2 ‘dir.

BMW, BMWi, MINI, BMW Motorrad, Jaguar ve Land Rover Yetkili Satış ve Servis Noktası

Borusan Otomotiv Samandıra, Türkiye’nin en büyük  Oto yetkili satış ve servis noktası olarak adeta İstanbul’un otomotiv üssü konumunda bulunmaktadır. BMW, MINI, BMW Motorrad, Jaguar ve Land Rover markalarının tümünün satış sonrası hizmetlerin verildiği, 55.000 m2’lik inşaat alanı üzerine kurulu devasa tesis, gerek tasarımı gerekse son teknoloji ekipmanlarıyla Türkiye’nin en dikkat çekici ve modern tesislerinden birisidir. 2018 yılı itibariyle hizmet vermeye başlayan  Oto Samandıra’da, ayrıca BMW Premium Selection, MINI Next ve Jaguar Land Rover Approved Onaylı Kullanılmış Otomobiller için 100’ün üzerinde geniş bir sergileme alanı da bulunmaktadır.

Solmaz Metal Borusan Otomotiv için yaptığı mesh projesi.

Geniletilmi (expanded) metal olarak da bilinen bu ürünümüz, kesilip geniletilerek elde edilen bir üründür. Yaptıı uzama sayesinde birim metrekareye daha az aırlık vererek önemli bir fiyat avantajı salar. Güvenli ve dayanıklı yapısıyla çok yönlü kullanıma uygundur. Geniletme ilemi sırasında malzemenin kazandıı üçüncü boyut sayesinde malzeme, sesi ve ııı absorbe etme yeteneklerine sahiptir. Dekoratif formuyla mimari ve endüstriyel bir çok alanda kullanılabilir bir malzemedir. Cepheler, tavanlar, iç mekânlar ve yürüme yollarının yanı sıra taımacılık ve mobilya sektörleri kullanım alanlarına örnek verilebilir.

© Copyright 2019 / Solmaz Metal
Yukarı Çık
© 2019 Copyright Solmaz Metal | Tüm Hakları Saklıdır.